Oproep lid worden ouderraad
| This email contains graphics, so if you don't see them, view it in your browser. |
|
|
|
|
|
|
Rhoon, 9 september 2011
Betreft: oproep lid worden ouderraad
Geachte ouders/verzorgers,
Wij zijn op zoek naar ouders die zich kandidaat willen stellen als lid van de ouderraad.
De ouderraad van basisschool De Grote Reis bestaat uit 10 leden. Miranda Don en Adrian Goossen hebben de ouderraad verlaten. Dit betekent dat de ouderraad nu uit 8 leden bestaat. Onderaan deze brief staan de leden van de ouderraad vermeld. Leden van de ouderraad hebben in principe drie jaar zitting in de ouderraad. Na deze drie jaar kan men zich herkiesbaar stellen.
Dit betekent dat wij 2 vacatures hebben.
WAT DOET DE OUDERRAAD ? De taken van de ouderraad bestaan uit het organiseren/voorbereiden van de verschillende activiteiten die op school plaatsvinden, het helpen bij de uitvoering ervan en het aansturen van de werkgroepen. De activiteiten waar we het over hebben zijn o.a. het sinterklaasfeest, het kerstfeest, carnaval, paasviering en het eindejaarsfeest ter afsluiting van het schooljaar. De ouderraad houdt zich echter ook bezig met de schoolfotograaf, de open dag, de kinderboekenweek en de sportdag.
WAT IS DE PROCEDURE ? Lijkt het u leuk om u op een structurele manier in te zetten voor de school en de kinderen, creatief bezig te zijn en mee te denken, aarzel dan niet en meld u aan als kandidaat bij de ouderraad!
Dit kan door uzelf voor te stellen aan de ouders van de OR middels een briefje met of zonder foto of via een mail te sturen aan Jolanda. Deze kandidaatstelling kunt u op school (in de ouderraad-brievenbus in de gang of aan één van de onderstaande leden) inleveren tot 20 september 2011. In de daarop volgende week worden de ouders op de hoogte gesteld welke kandidaten zich hebben aangemeld voor de ouderraad. Indien er meer kandidaten dan vacatures zijn, zal er een stemronde worden gehouden. Iedere ouder kan dan zijn stem uitbrengen via een stembriefje.
Aarzel niet en meld u aan! Als u nog vragen heeft, kunt u natuurlijk altijd terecht bij één van de leden van de ouderraad.
Met vriendelijke groet,
De ouderraad
Jolanda v/d Rest (voorzitter) jjvanderrest@gmail.com Jeroen ‘t Hart Leo van Tol Linda Loemij Evelien ‘t Hoen Rebecca Struik Esther Velders Shalita Biharie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
| Not interested any more? |