we zijn weer begonnen!
Geschreven door Elize   
donderdag, 18 augustus 2011 21:00

En toen was de vakantie weer voorbij! Regelmatig zien we nog wat 'oude' vriendjes en vriendinnetjes die nu in de groepen 3 werken even langskomen, om te horen wat zij daar allemaal doen.

En wij? Wij hebben gelukkig weer nieuwe kinderen in de klas. Mikadit_ben_ik_0002, Milou, Jason, Thijmen en Mareno heten wij hartelijk welkom in Hemelsblauw. Fayruza, Noah, Amélie, Jayden, Dylan, Lars, Mare, Noémi, Charlotte, Jaylano, Precious, Joran, Björn, Enzodit_ben_ik_0001, Floris en Levi doen uitstekend hun best om jullie te helpen een fijne tijd bij ons te krijgen.

Wat hebben we de eerste week al gedaan - de jaaropening met z'n allen op het grote plein, maatjes gekozen, aan elkaar laten zien wat de afspraken ook alweer waren. De eerste letter van de week is alweer aan de beurt geweest, we zijn naar de bibliotheek geweest, we hebben alweer geprobeerd stil te werken, en de eerste taakkaarten zijn alweer gemaakt en de eerste taakjes al gepland en gemaakt. En dat ging goed! Natuurlijk spelen we ook regelmatig buiten, praten, zingen en luisteren we in de kring, en ook daarbij laten we goed zien dat we weten hoe het hoort.

Juf Sandra en juf Elize hebben in deze week al heel veel dikke duimen uitgedeeld. Fijn!!!

We werken de komende weken over 'ik en de ander'. Daarbij gaan we ontdekken wat er bij ons hetzelfde is, en wat er anders is - en hoe leuk dat kan zijn!